Bullet journal III. Trackery

Sleep tracker

Měsíční

Sleep trackery jsou docela zábavná věc, hlavně když jsou hotové. Můžete na nich krásně vidět víkendové výkyvy. A nakonec třeba i přijdete na to, jak dlouho je pro vás optimální spát, aby jste byli správně odpočatí 🙂

Můžete si počítat kolik hodin, anebo od kolika do kolika jste spali.

 
 

Mood tracker

Měsíční

Nevím jak název přeložit, ale dalo by se říct, že si lze na stupnici od 1 do 10 psát kolik hodin jste spali, jakou máte náladu, jak moc se cítite unavení, kolik káv jste vypili, jak moc jste byli produktivní a třeba jak dobře jste spali. Všechny body potom spojíte v graf a jako u sleep trackeru krásně vidíte jak se které věci ovlivňují. Bez barviček se ale asi neobjedete.

img_20160916_173538

Runing forest

Neomezený

Tohle je nádherná idea od jedné blogerky. Po každém běhaní zasaďte do svého bujo stromeček. Čím víc chodíte běhat, tím větší les budete mít. A to se vyplatí 🙂 Můžete tak trackovat cokoliv, co chcete dělat častěji, třeba po každé přečtené knížce, vyžehlení prádla a nebo po ujdení více jak 10km v daném dni. Je možné založit každý měsíc nový a nebo si vést po celou dobu jen jeden.

 

Hubnutí

Neomezený

Věčné téma, holky dietářky, patřím mezi ně taky. Co víc si může člověk, který miluje odškrtnutí hotového úkolu, přát, než je odškrtnutí shozeného kila 🙂 Čím víc se blížím k cíli, tím víc mě to baví.

Pod weight loss tracker si můžete přidat i tabulku, do které si budete psát míry a není na škodu napsat si důvody, proč vlastně hubnout 🙂

 

Život v pixelech

Roční

Život v pixelech jsem objevila na facebookové stránce Planners lovers v České republice, což je sice uzavřená skupina, ale určitě vás tam někdo pustí. Viděla jsem je psané na měsíc, já s tím mám větší plány: Chci rovnou celý rok. Potom krásně uvidíte, jak barevný váš život je.

Další nápady?

Mrkněte na mé nástěnky na pinterestu a třeba vás to dovede k novým ideám a layoutům 🙂

 

2 Replies to “Bullet journal III. Trackery

  1. Joo prokrastinace je skvělá věc 😀

  2. Strašně moc děkuju za dalším nápad jak prokrastinovat 😀
    Hraju si s barvičkama a tvořím, tvořím.
    Těším se na další nápady 🙂 Díky

Napsat komentář