O myšlence Mint Print „Vytisknu si cokoliv‟

To byla primární myšlenka Mint Printu. Kolikrát se mi líbil nějaký plakát, kaledndář a nebo náplň do diáře, jenže mě většinou odradil fakt, že se to musí poslat poštou, že riskuji pomačkání a nebo potrhání. A co mít větší možnost výběru a dle svého uvážení si vytisknout kombinaci přesně podle sebe? A konečně – co když nikdy nebude vyprodáno?

Miluji printables, jsou řešením na všechno, diáře, organizéry, plánovače, plakáty, kartičky s recepty, motivační stránky, mezistránky, plakáty, kalendáře, seznam na dovolenou. Seznam na nákup. To do listy a tím rozhodně nemusím končit, ale jmenovat všechny možnosti by bylo únavné.

Bohužel většina z nich není v češtině a to může být pro spoustu lidí nepoužitelné, nebo se jim prostě nelíbí mít něco, co není v mateřském jazyce. A když už jsou v češtině, tak nevypadají moc pěkně. A tak jsem se rozhodla tomu udělat přítrž a vznikl Mint Print.

Hledání jména mi zabralo několik měsíců, spoustu názvů bylo již obsazených a najít znělé jméno, které je buď české, a nebo se vyslovuje stejně jako se píše není snadné. Nakonec mě můzy políbily a mezi svátky o vánocích vznikl Mint Print a jeho identita 🙂

Za tímhle vším stojím já, Bára – digitální grafička – a rozhodla jsem se, že budu dělat to, co mě baví a vytvořím komunitu lidí, které baví to samé.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.