9 nejzajímavějších zápisníků a diářů 2017

Rozhodla jsem se takhle před začátkem prosince, dokud je na všechno ještě čas vyzdvihnout ty podle mě nejzajímavější skicáře, sešity, deníky a diáře. Snažila jsem se vybírat z těch méně známých, doller nebo diář od ACOS sem tedy nepatří.

Černej a Bílej Za bookem

Tenhle černej elegán je ta nejvíc minimalistická věc co se dá sehnat. Ale nebojte je k němu i nejkřehčí bílo blankytnej kamarád. Já bych to nazvala nebepeklo. Od za bookem mám doma diáře dva. Oba jsou to nádherní ručně dělaní krasavci a ta láska k jejich tvorbě z nich přímo srší. A ano, i tihle krasavci jsou ruční výroba 🙂

Kalendiar od LEN M.

Každý je originál a nemůžu vybrat jen jeden konkrétní, co kdyby se o něj strhla válka? Opět ručně dělané kousky. Recyklované a absolutně skvělé! Víc kreativní náplně budete hledat jen velmi těžko. Obsahují krásně zpracované základy přežití nebo sadby plodin.

len-m

Můj deník od Lind

„Pro vaše recepty, či recepty časem sesbírané. Pro osobní zápisky ručkou psané, pro skicy a pro tajná přání jsem potiskla hromádku recy sešitů.

Mít malou chaloupku a v ní si psát písmenka do tohohle sešítku.

Zaznamenat si

Břízový zápisník od Mu:ra

Tenhle kousek je podle mě unikát. Kterej zápisník má desky ze dřeva? Z opravdovýho kusu kůry břízy? Je jich pár kusů, tak neotálejte.

To určitě není všechno, co stojí za zkouknutí, dělá ty nejúžasnější vazby a myslím, že se jeden čas pouštěla i do zápisníků a skicáků na míru.

Literární diář od Papelote

“ Co den, to jeden příběh a k tomu dostatek prostoru pro ten váš.“
Tenhle koncept mě neuvěřitelně nadchnul, každý den pár vět nějakého příběhu. A jak to dopadne? To už je na vaší fantazii a nebo si třeba přečtěte knihy od autorů diáře. Pro knihomola dárek jako vyšitý.

Zima, jaro, léto, podzim... a zima (týdenní)

Kulturní diář od Papelote

U papelote ještě chvilku zůstanu, druhým diářem, který mě už léta baví je kulturní diář. Obsahuje totiž ty nejzajímavější akce a tak už vám žádná neuteče 🙂

281fe4cadb11017371836e1077aba077bbda3ad8

Zápisník/blok od Adama Jelínka

Překrásné ručně vyráběné retro dost nezvyklého tvaru. Ale nebojte, tenhle tvar je naopak super v tom, že se krásně vleze do vnitřní kapsy bundy nebo boční kapsy u batohu.

<span>Zápisník/blok | <a href="https://static2.flercdn.net/i2/products/0/7/7/267770/9/0/8/7005809/abrnoeghocrazi.jpg" target="_blank">Zobrazit plnou velikost fotografie</a></span>

Diář co má koule – Momenteeczech

Ilustrace od Káji Saudka nemá každej. Tenhle diář je ale mít může, pokud ho podpoříte na hithitu. Jo a je původně pro chlapy, ale co mi brání, abych ho nemohla chtít taky 🙂

Souhrnný článek o něm si můžete přečíst na medium.com.

Zelený deník od La Vert

to bych nebyla já, abych nevybrala něco Mentolově zeleného! V kombinaci s midori vazbou je to ideální řešení na poznámky a zápisky z cest. Tenhle deník jen tak nepřehlédnete 🙂

Konec!

Máte nějaký další tip nebo sami vyrábíte zápisníky, sešity, diáře, skicáře a deníky? Nechte mi komentář, ráda si nějaký nový pořídím nebo zařadím mezi favority.

2 Replies to “9 nejzajímavějších zápisníků a diářů 2017”

  1. A Clever minds nic? 🙂

    1. Ty by patřily do série těch nejpraktičtějších 🙂

Napsat komentář